Pre-loader
Hakkımızda..

FOURIDEA Dış Ticaret Mühendislik Mimarlık LTD Şti, Hizmetlerinde ve ürünlerinde "Doğru ve kaliteli ürünü, güvenilir bir yaklaşım" prensibi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma hedefi ekseninde her biri alanında profesyonel kadrosuyla bilgi ve tecrübelerini dış ticaret alanına da taşıyan etkin bir firmadır. Kurucuları imalat sektöründe uzmanlaşmış makine mühendisi, proje tesisatta uzmanlaşmış makine mühendisi, satın alma yönetiminde uzman makine mühendisi, mimari de fonksiyonel ve estetik projeler yürütmüş mimar, sağlık KBB alanında uzmanlığını almış doktor ekibi ile kurulmuştur.

FOURIDEA kuruluşundan bu yana kalite bazlı hizmet anlayışıyla, Türkiye'den çeşitli ürün grupları tedarik etmek isteyen yurt dışı firmalarla işbirliği yapmayı amaçlamaktadır.​

Şirketimizin ana hedefi Türkiye'de çeşitli sektörlerde üretim ve/veya satış yapan firmalarla, yurt dışındaki müşterilermize hizmet etmektir. Bu amaçla şirketimiz firmaların çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir hizmet anlayışını benimsemiş ve buna uygun bir yapı geliştirmiştir.

Bütünlükçü hizmet anlayışı çerçevesinde ürün talebinde bulunan müşterimize, portföyümüzdeki zengin üretici ağımızdan ürünün uygun ve hızlı termin süreleri içerisinde sağlanıp güvenilir bir şekilde ulaştırmayı hedef edinmiştir.

İhracat yapmayı hedefleyen firmalar için A'dan Z'ye hizmet verebildiğimiz gibi, halihazırda ürünlerini yurt dışına pazarlayan firmalar için portföyümüzde bulunan yurt dışı müşterilerle iletişime geçme ve yeni pazarlar için araştırma hizmetleri sunmaktayız.

Mimari tasarım ve proje uygulama sektöründe kuruluşumuzun öncesinde edindiğimiz tecrübeler ve sahip olduğumuz ekip ile projelerimizi yürütürken mimariyi ve tasarımı bağlantılı tutuyoruz. Potansiyel hedef kitlenin mimari ve mühendislik ihtiyaçlarına modern yapılar ve donanımlar tasarlayıp, tedarik edip ve uyguluyoruz.

Firmamızın AR-GE anlamında da zengin kadrosuyla geliştirdiği ve hali hazırda planlamaları devam eden proje hazırlıkları bulunmaktadır.

Hakkımızda..

Profesyonel Ekip

We have vast collection of sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et Dolore magna aliqua.

Kaliteli Destek

With this template you can incididunt ut labore et dolore magna aliqua ad minim veniam quis ullamco.

Yenilikçi Çözümler

Exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. $255.00dolor in reprehe.

Çalışma Ekibimiz

Çözüm ortağımız olmak için başvurun.
Başvur!